Es ist zu lizitieren
23605.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
2 200 HUF
Eugen Fröhner - K. Neumann-Kleinpaul - Johs. Dobberstein: Lehrbuch der Gerichtlichen Tierheilkunde. Berlin, 1942, Richard Schoetz, XII+378 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |