Es ist zu lizitieren
23546.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Dr. Supan Alexander. A fizikai földrajz alapvonalai. I-II. rész . Budapest, 1910. Kertész József Könyvnyomdája. Negyedik, átdolgozott és javÃtott kiadás. VII + [1] + 423 + [1] p. + 17 t. (térképek, egy kihajtható). Aranyozott korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |