Es ist zu lizitieren
23607.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Dr. Schaffer X. Ferenc: Általános geológia. Ford.: Pappné Dr. Balogh Margit. Az eredetivel összehasonlította, kiegészítette és függelékkel ellátta: Dr. Papp Károly. Bp., 1919, Magyar Természettudományi Társulat,(Pátria-ny.), XV+707 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon névbejegyzéssel, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, az elülső szennylapon szakadással.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |