Es ist zu lizitieren
23609.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. I. rész: A IV., V. és VI. osztály számára. II. rész: A VI-VIII. osztály számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1929, Szent István-Társulat, 224 p.; 226 p. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, a 2. könyvnél sérült gerinccel, kijáró lapokkal, bejegyzésekkel, bejelölésekkel, jegyzetekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |