Es ist zu lizitieren
23544.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
[Bock, Carl Ernst (1809-1874)] Bock Károly: Egészség-Tan a nép számára, mely megtanitja az embert az egészség fenntartására és helyreállítására. Dr. - - lipcsei tanár után átdolgozta: Izsó Lajos. Bp., 1874., Légrády Testvérek, 221 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzéssel, kissé foxing foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |