Es ist zu lizitieren
22866.
Bücher: Militaria
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: vitéz Doromby József és Reé László. Bp., é.n., Reé László. (Merkantil-ny.) Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a könyv elejéről a címlap és több lap hiányzik.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |