Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 35

Rejtő-sorozat képregény sorozat 12 száma. Korcsmáros Pál rajzaival. kiadói tűzött papírkötés általában jó állapotban rejtvények nagyrészt megfejtve
24190.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Bonsels Waldemár: Maja kalandjai. Gyermekregény. Budapest, 1920. [1919.] Rózsavölgyi és Társa (Korvin Testvérek ny.) 100 p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben
24191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Twain, Mark: Tamás urfi csinyjei és kalandjai. Bp., 1904, Magyar Könyvkiadó Társaság, 171 p.; Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval Nyíl borítással
24192.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 202+(6) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval
24193.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
5 db mesekönyv: Jonathan Swift: Gulliver utazása Lilliputban.; József Attila: Gyönyörű, gyönyörű.; L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló.; Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok.; Marsak: Tizenkét hónap. Változó állapotban.
24194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vajdai Ágnes Viktória: Eszterhézai tündérmesék. H.n., é.n. Megjelent 2000 példányban. Interaktív mesekönyv. A könyvben felnyitható ajtók és ablakok hibátlanok! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra, 265+[3] p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként ázásnyomokkal.
24196.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
R. Szef - L. Majorova: Cirkusz. Ford.: Tótfalusi István. (Térbeli mesekönyv.) Bp., [1987], Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
24197.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Baloghné Molnár Mária: A kukucskai kondás. - - meséi. Bp., é.n., Dante, 96 p.+88 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, a könyv elején kijáró lapokkal. (Ritka!)
24198.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai Kínában Franciából fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, amelyek Benett munkái. Kiadói, illusztrált, festett, egészvászon kötésben, enyhe foltokkal.
24199.

Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai Kínában
Franciából fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, amelyek Benett munkái. Kiadói, illusztrált, festett, egészvászon kötésben, enyhe foltokkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3 db képes mesekönyv: Sebők Éva - Stuiber Zsuzsa: Libikóka.; Mandel Tamás: Régimódi mozdonyok.; B. Méhes Vera: Nézz körül és mesélj róla I. Változó állapotban.
24200.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
A fakó lovacska. Kazah népmesék. Róna Emy rajzaival. (Fordította Balázs Béla és Geréb László. 1. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24201.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen