Es ist zu lizitieren
22546.
Bücher: Geschichte
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Széchenyi Istvánnal kapcsolatos, tétel, 3 db:
Vass Sándor, vitéz: A legnagyobb magyar. Gróf Széchenyi István regényes életrajza. (Bp., 1942), Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.;
Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Csorba László: Széchenyi István. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |