Es ist zu lizitieren
22547.
Bücher: Geschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Müller-Guttenbrunn, Adam: Ruhmeshalle deutscher Arbeit in der österreichisch-ungarischen Monarchie. Herausgegeben unter Mitwirkung namhafter Gelehrter und Schriftsteller von - - . Stuttgart-Berlin, 1916, Deutsche Verlags-Anstalt, VI+(2)+524 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér és színes képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé koszos borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |