Es ist zu lizitieren
23044.
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Heidrich, Ernst (herausg.) - Möhle, Hans (herausg.):
Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Erläuterungen von Ernst Heidrich. Neubearbeitet von Hans Möhle.
Jena, (1941). Eugen Diederichs Verlag (Druck von Förster & Borries, Zwickau). 277 + [3] p.
A német középkor és reneszánsz festészetet bemutató album először 1906-ben jelent meg, Erich Heidrich (1880-1914) német művészettörténész tanulmányával, bevezetésével és jegyzeteivel. A fiatalon elhunyt művészettörténész kötetét Hans Möhle (1903-1976) művészeti író szerkesztette újra. Az 57-256. oldal között 200 oldalnyi fotóanyag.
Aranyozott, kiadói emblémával illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |