Es ist zu lizitieren
22911.
Bücher: Architektur, Kunst
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
Eisler, Max: Rembrandt als Landschafter. (Számozott.)
München, 1918. F. Bruckmann Ag. [8] + 271 + [3] p. Egyetlen kiadás.
Összesen 300 példányban készült bibliofil képzőművészeti kötet számozott példánya. Kolofon: "Dies ist Nr. 247 der in 300 Stück gedruckten Vorzugsausgabe".
Max Eisler (1881-1937) osztrák művészettörténész, újságíró. Bécs művészettörténete mellett a holland tájképfestészet szakértője volt. Monográfiájában Rembrandt tájképi munkásságát: grafikáit, rézkarcait és festményeit méltatja.
Aranyozott kiadói pergamenkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |