Es ist zu lizitieren
22970.
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 500 HUF
A Magyar Tanácsköztársaság művészete. Aradi Nóra bevezetÅ‘ tanulmányával. A képismertetÅ‘ket Ãrta: GyÅ‘rffy Sándor. A képeket vál. Cseh Mária, és Theisler György. Bp., 1979, KépzÅ‘művészeti Alap, 16 sztl. lev.+ 32 t. Teljes! KÃsérÅ‘füzettel. Benne Bortnyik Sándor, Vértes Marcell, Biró Mihály, Jeges ErnÅ‘, Pór Bertalan, Uitz Béla, Faragó Géza, Székely Andor, Földes Imre, Végh Gusztáv, Azary-Prihoda István, Berény Róbert, Nemes Lampérth József, Egry József és mások munkáinak reprodukcióival. Kiadói sérült , kopott papÃrmappában
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |