https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 15

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
1
24128.

Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.
1
24129.

Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Verne, Jules: Die Kinder des Kapitän Grant I-III. Wien und Leipzig, A. Hartleben's Verlag. [Egy kötetben.] Egészvászon kötés, viseltes állapotban.
1
24130.

Verne, Jules: Die Kinder des Kapitän Grant I-III. Wien und Leipzig, A. Hartleben's Verlag. [Egy kötetben.] Egészvászon kötés, viseltes állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
24131.

Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Levente Horváth - Wuyuan Chen: Reality and potentiality: Hungary-China Cooperation within the Belt and Road Initiative Context. H.n., [2024], Eurasia Center - Xiamen University. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
24132.

Levente Horváth - Wuyuan Chen: Reality and potentiality: Hungary-China Cooperation within the Belt and Road Initiative Context. H.n., [2024], Eurasia Center - Xiamen University. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Vollständige Ausgabe der Berliner Abendblätter. Vom 1sten Oktober 1810 bis zum 30sten März 1811. REPRINT! Wiesbaden, VMA-Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, végén bibliográfiával.
1
24133.

Vollständige Ausgabe der Berliner Abendblätter. Vom 1sten Oktober 1810 bis zum 30sten März 1811. REPRINT! Wiesbaden, VMA-Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, végén bibliográfiával.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Frederic A. Rothhaar: Fari III: From the series "Management - My Life." The Women Behind Successful Men... and 19 other opinions in the subject of people - at home and at work -. DEDIKÁLT! Bp., én.,Rick's Publishing, 72 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
24134.

Frederic A. Rothhaar: Fari III: From the series "Management - My Life." The Women Behind Successful Men... and 19 other opinions in the subject of people - at home and at work -. DEDIKÁLT! Bp., én.,Rick's Publishing, 72 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bächer Iván: Íz-lelő. Bp., 1993, GreGer. Kiadói papírkötés.
1
24135.

Bächer Iván: Íz-lelő. Bp., 1993, GreGer. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Breton, André: Nadja. 1964, Gallimard. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.
1
24136.

Breton, André: Nadja. 1964, Gallimard. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Wolfgang Morgenroth: Lehrbuch des Sanskrit Berlin, 1989. Kiadói vászonkötésben
1
24137.

Wolfgang Morgenroth: Lehrbuch des Sanskrit Berlin, 1989. Kiadói vászonkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.
1
24138.

Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
1
24139.

Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse