Es ist zu lizitieren
24129.
Bücher: Andere Sprachen
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |