11000.
Beendet 515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Zöldellő táj, 1940. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 48x61 cm.