Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
11017.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. eleje: Férfi hegedűvel (műteremben, festményekkel). Olaj, vászon. Sérült. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 31x29 cm