Tétel

Es ist möglich zu kaufen

Ich möchte es kaufen:

  In den Korb   Löschen

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Vörös és fekete. vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Üvegen kisebb repedésekkel. 41x77,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras