10973.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele, feltehetően magyar festő: Ülő női akt. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív, sérült fakeretben, 79,5x41,5 cm.