10972.
Beendet 515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Férfi portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel, 70x46,5 cm.