Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
11124.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Enteriőr. Olaj, papír. Lapszéli kisebb szakadással, törésnyommal. 53×42,5 cm