Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
10976.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Női portré. Olaj, vászon. Javított. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakerettel. 65x47 cm.