Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
10975.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Erdélyi jelzéssel: Újságot olvasó férfi, 1934. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve, vakráma nélkül. 140x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!