Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
11158.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Jelzés nélkül: Lány rózsák közt. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x28,5 cm