Bokály. PKND jelzéssel, cca 19. sz., füle hiányzik., sérült, javított,... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~1072/Bokaly-PKND-jelzessel-cca-19-sz-fule-hianyzik-serult-javitott-m-22-5-cm~II3491738
3491738
14639
518
Art-ceramics
Beschreibung: Bokály. PKND jelzéssel, cca 19. sz., füle hiányzik., sérült, javított, m: 22,5 cm
: kni