cca 19. sz. közepe - második fele, Biedermeier pohár garnitúra, címere... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~1074/cca-19-sz-kozepe-masodik-fele-Biedermeier-pohar-garnitura-cimeres-fem-szerelekkel-6-darab-~II3483616
3483616
15391
518
40000
Glass-objects
Beschreibung: cca 19. sz. közepe - második fele, Biedermeier pohár garnitúra, címeres fém szerelékkel, 6 darab, kis kopással, m: 20,5 cm
: kni