Gläser

Zahl der Lose: 590

cca 19. sz. közepe - második fele, Biedermeier pohár garnitúra, címeres fém szerelékkel, 6 darab, kis kopással, m: 20,5 cm
15391.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 19. sz. utolsó harmada, Baccarat 4 darab champagne pohár, csiszolt mintás hutaüveg, jelzés nélkül, egyik csészén egy pattogzással, m: 12 cm
15392.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kék kristály váza ezüst (Ag) peremmel. Dianás, jelzett, mesterjegyes. Hibátlan 28 cm
15393.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth Márton (1941-2013): Lüsztermázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm. Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba.
15394.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Libochovice gyár, Rudolf Jurnikl (1928-2010) designer: "Osaka" váza. Jelzés nélkül, hibátlan, 18x10 cm
15395.

Rufpreis:
12 000 HUF

15396.

Rufpreis:
10 000 HUF

15397.

Rufpreis:
10 000 HUF

1850-1900, 5 darab bíborpácolt bögre, emlékbögre, üveg. közte sérüléssel, közte magyar címeres emlékpohár, m: 19 cm alatt.
15398.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

5 darab antik emlékpohár magyar városokból: Brassó, Temesvár, Borszék, Kolozsvár, Pozsony. Kopott aranyozással, m: 12 cm alatt, ritka darabok!
15399.

Rufpreis:
10 000 HUF
20

15400.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horváth Zsófia (1977-): Asztaldísz. Jelzés nélkül, d: 20 cm
15401.

Rufpreis:
5 000 HUF

Horváth Zsófia (1977-): Pöttyös váza pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
15402.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF