Gläser Zahl der Lose: 590
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3483616
15391
518
40000
Glass-objects
cca 19. sz. közepe - második fele, Biedermeier pohár garnitúra, címeres fém szerelékkel, 6 darab, kis kopással, m: 20,5 cm 3488307
15392
518
40000
Glass-objects
cca 19. sz. utolsó harmada, Baccarat 4 darab champagne pohár, csiszolt mintás hutaüveg, jelzés nélkül, egyik csészén egy pattogzással, m: 12 cm
3484931
15393
518
Glass-objects
Kék kristály váza ezüst (Ag) peremmel. Dianás, jelzett, mesterjegyes. Hibátlan 28 cm 3490737
15394
518
15000
Glass-objects
Horváth Márton (1941-2013): Lüsztermázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm. Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba. 3490036
15395
518
Glass-objects
Libochovice gyár, Rudolf Jurnikl (1928-2010) designer: "Osaka" váza. Jelzés nélkül, hibátlan, 18x10 cm 3491451
15396
518
Glass-objects
3490818
15397
518
Glass-objects
3483668
15398
518
Glass-objects
1850-1900, 5 darab bíborpácolt bögre, emlékbögre, üveg. közte sérüléssel, közte magyar címeres emlékpohár, m: 19 cm alatt. 3490040
15399
518
Glass-objects
5 darab antik emlékpohár magyar városokból: Brassó, Temesvár, Borszék, Kolozsvár, Pozsony. Kopott aranyozással, m: 12 cm alatt, ritka darabok! 3483665
15400
518
Glass-objects
cca 1800 Bíborpácolt italos készlet 6 pohárral, minimális kopással, m: 8,5-27 cm
3490756
15401
518
Glass-objects
Horváth Zsófia (1977-): Asztaldísz. Jelzés nélkül, d: 20 cm
3490754
15402
518
Glass-objects
Horváth Zsófia (1977-): Pöttyös váza pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF