Landkarten

Zahl der Lose: 114

17717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Der nördliche Sternhimmel / Az északi égbolt csillagtérképe, a Meyer's Hand-Atlas melléklete, sérülésekkel, ragasztott, 36,5x47 cm
17718.

Rufpreis:
1 000 HUF

Charte von der Königreichen Ungarn, Kroatien u Slavonien mit dem Grossfürstenthume Siebenbürgen Wien, 1854. Schönberg. Litográfia, vászonra kasírozva. 43x33,5 cm Folttal Ritka
17719.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

cca 1900-1940 Vegyes Itáliával kapcsolatos tétel, 3 db: Carta Ferroviara d'Italia/Carta Ferroviara dell'Europa, szakadozott, 64x52 cm; Róma, Bp., Pallas, 23x29 cm.; Torino, 23x25 cm
17720.

Rufpreis:
1 800 HUF

1939 Balaton, két részből álló térkép, kiadja a Keresztény Főiskolai Hallgatók "Centrum" Fogyasztási Szövetkezete. 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, a hátoldalán javítottak, 92x64 cm
17721.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

c 1940 Ukrajna térkép. Freytag - Brendt Ukraine. 104x80 cm Szakadt
17722.

Rufpreis:
4 000 HUF

1987 Borsod-Abaúj-Zemplén megye úthálózati térképe, kiadja a Miskolci Közúti Igazgatóság, 1 : 150.000, vászonra kasírozva, 82x118 cm
17723.

Rufpreis:
2 000 HUF

10 db National Geographic térkép: Észak-Amerika, Azték Birodalom, Jeges-tenger, stb., vegyes méretben
17724.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db National Geographic térkép: Japán, Kína, Dél-Ázsia, Mount Everest, vegyes méretben
17725.

Rufpreis:
1 400 HUF

6 db National Geographic térkép: Spanyolország és Portugália, az Alpok, a középkori Anglia, stb., vegyes méretben
17726.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

5 db National Geographic térkép: világtérkép + Amerika (USA) térképek, vegyes méretben
17727.

Rufpreis:
1 400 HUF

10 db National Geographic térkép: Antarktisz, Közép-Amerika, a történelmi Franciaország, stb., vegyes méretben
17728.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF