Landkarten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3413306
17717
518
Maps
3416110
17718
518
Maps
Der nördliche Sternhimmel / Az északi égbolt csillagtérképe, a Meyer's Hand-Atlas melléklete, sérülésekkel, ragasztott, 36,5x47 cm
3418893
17719
518
34000
Maps
Charte von der Königreichen Ungarn, Kroatien u Slavonien mit dem Grossfürstenthume Siebenbürgen Wien, 1854. Schönberg. Litográfia, vászonra kasírozva. 43x33,5 cm Folttal Ritka
3367354
17720
518
Maps
cca 1900-1940 Vegyes Itáliával kapcsolatos tétel, 3 db: Carta Ferroviara d'Italia/Carta Ferroviara dell'Europa, szakadozott, 64x52 cm; Róma, Bp., Pallas, 23x29 cm.; Torino, 23x25 cm
3491347
17721
518
Maps
1939 Balaton, két részből álló térkép, kiadja a Keresztény Főiskolai Hallgatók "Centrum" Fogyasztási Szövetkezete. 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, a hátoldalán javítottak, 92x64 cm 3491958
17722
518
Maps
c 1940 Ukrajna térkép. Freytag - Brendt Ukraine. 104x80 cm Szakadt 3491078
17723
518
Maps
1987 Borsod-Abaúj-Zemplén megye úthálózati térképe, kiadja a Miskolci Közúti Igazgatóság, 1 : 150.000, vászonra kasírozva, 82x118 cm
3490960
17724
518
Maps
10 db National Geographic térkép: Észak-Amerika, Azték Birodalom, Jeges-tenger, stb., vegyes méretben
3490944
17725
518
Maps
4 db National Geographic térkép: Japán, Kína, Dél-Ázsia, Mount Everest, vegyes méretben
3490939
17726
518
700
Maps
6 db National Geographic térkép: Spanyolország és Portugália, az Alpok, a középkori Anglia, stb., vegyes méretben
3490935
17727
518
Maps
5 db National Geographic térkép: világtérkép + Amerika (USA) térképek, vegyes méretben
3490963
17728
518
Maps
10 db National Geographic térkép: Antarktisz, Közép-Amerika, a történelmi Franciaország, stb., vegyes méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF