Landkarten

Zahl der Lose: 114

cca 1935 Pápa és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 62,5x45,5 cm
17692.

Rufpreis:
4 000 HUF

1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen & Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
17693.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1914 Beszterce (Bistritz) és környékének térképe, 1:200 000, vászontérkép, 58×40 cm
17694.

Rufpreis:
1 400 HUF

ca 1900 A Magyar Királyság vármegyéi. Majdnem teljes sorozat. (Hiány: Abauj-Torna, Fejér, Pest, Vas) + térkép Fiume. Össz 70 db Jó állapotban 25x30 cm
17695.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Orbis Terrarum Antiquus. Schul-atlas der Alten Welt nach D'Anville, Mannert, Uckert, Reichard, Kruse, Wilhelm u. A. bearbeitet. Gotha, 1852, Justhus Perthes, 2+14 p. + 15 t. Német nyelven. Teljes! Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel, bejegyzésekkel, régi könyvtári példány.
17696.

Rufpreis:
8 000 HUF

Figura del Mondo Universale 1550. feliratos világtérkép Sebastian Münster után. Régi papírra készült modern nyomás 380x280 mm Restaurált szélén beszakadással
17697.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

6 db Budapest várostérkép és kerülettérkép
17698.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1904 Erzsébetváros, Józsefváros és környékének térképe. Bp. Székesfőv. nyomda, 1:5000 45x59 cm Hajtva.
17699.

Rufpreis:
2 400 HUF

17700.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1920-1925 Übersichtsblatt zur Generalkarte von Mitteleuropa im Maße 1 : 200.000 / Közép-Európa 1 : 200.000 méretarányú térképének áttekintőlapja, rajta kézi színezéssel és jelölésekkel, kissé viseltes állapotban, lapszéli sérülésekkel, 45x59 cm
17701.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930 Kisgyőr környéke, Borsod, Bánvölgye két kézzel rajzolt térkép 30x24 cm
17702.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17703.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF