https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarten

Zahl der Lose: 114

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm
1
17704.

ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 Verkehrskarte der Deutschen Demokratischen Republic (DDR) / Az NDK közlekedési-úthálózati térképe, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, kis lapszéli sérülésekkel, 105x76 cm + Drezda erdeinek térképe, kétoldalas, 27,5x39 cm
1
17705.

cca 1960 Verkehrskarte der Deutschen Demokratischen Republic (DDR) / Az NDK közlekedési-úthálózati térképe, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, kis lapszéli sérülésekkel, 105x76 cm + Drezda erdeinek térképe, kétoldalas, 27,5x39 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
1
17706.

1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db történelmi Európa-térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, 29x34 cm körül
1
17707.

3 db történelmi Európa-térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, 29x34 cm körül

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen teilen Ostungarns / Román települések Erdélyben és Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, reprint térkép, lapszéli szakadással, 57,5x50 cm
1
17709.

Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen teilen Ostungarns / Román települések Erdélyben és Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, reprint térkép, lapszéli szakadással, 57,5x50 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm
1
17710.

3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.
1
17711.

ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
1
17712.

[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France
1
17713.

ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
1
17714.

ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm
1
17715.

Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910-1915 K. u. k. militär-geographisches Institut által kiadott 1: 75.000 méretarányú katonai térképek (Horvátország, Bosznia-Hercegovina területei), 8 db, változó állapotban, feltekerve, 48x63 cm körüli méretben
1
17716.

cca 1910-1915 K. u. k. militär-geographisches Institut által kiadott 1: 75.000 méretarányú katonai térképek (Horvátország, Bosznia-Hercegovina területei), 8 db, változó állapotban, feltekerve, 48x63 cm körüli méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse