Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
16237.
Historische Dokumenten, Handschriften
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
cca 1954-1961 Emlékkönyv rajzokkal, vázlatokkal, összesen kb. 30-40 db ceruzarajzzal, sérült egészvászon-kötésben, részben kijáró lapokkal, 24,5x18,5 cm