cca 1936 Hutschenreuther "Modell des Antes Schönheit der Arbeit" menzai porcelán kínálótál. A nemzetszocialistáknak a munkahelyi jólét javítását célzó programja keretében gyártott menzai edény, jelzett, belül kopással, d: 22,5 cm, m: 6,5 cm