Tétel

Es ist möglich zu kaufen

Ich möchte es kaufen:

  In den Korb   Löschen

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

1926 ,,A Fészek Kármán Aladár Ő Nagyságát tisztelettel meghívja 25 éves fennállásának ünnepére". (Az 1901-ben alakult Fészek Művészklub által kiadott meghívó/alkalmi grafika Kármán Géza Aladár (1871-1939) építész részére). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29x21,5 cm, keret: 36,5x27,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : rad