Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 357

19024.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

19025.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

Cholnoky Jenő:  Balaton. 120 képpel. Budapest, [1937]. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 191 + [1] p. + 24 t. (kétoldalas). Első kiadás. Cholnoky Jenő (1870-1950) földrajztudós, földrajzi író klasszikus kismonográfiája a Balatonról. Oldalszámozáson belül szövegközti és egész oldalas geológiai ábrákkal, térképvázlatokkal. A munka elsősorban a tó geológiai és meteorológiai jellegzetességeire koncentrál, de röviden kitér a térség történetére és emberföldrajzára is. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben, jó példány.
19026.

Cholnoky Jenő: Balaton. 120 képpel.
Budapest, [1937]. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 191 + [1] p. + 24 t. (kétoldalas). Első kiadás.
Cholnoky Jenő (1870-1950) földrajztudós, földrajzi író klasszikus kismonográfiája a Balatonról. Oldalszámozáson belül szövegközti és egész oldalas geológiai ábrákkal, térképvázlatokkal. A munka elsősorban a tó geológiai és meteorológiai jellegzetességeire koncentrál, de röviden kitér a térség történetére és emberföldrajzára is.
(A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.)
Díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben, jó példány.

Rufpreis:
8 000 HUF

19027.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19028.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19029.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19030.

Rufpreis:
6 000 HUF

19031.

Rufpreis:
6 000 HUF

19032.

Rufpreis:
6 000 HUF

19033.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vofkori György: Csíkszereda és Csíksomlyó képes története, Typografika, Békéscsaba, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19034.

Rufpreis:
6 000 HUF

19035.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF