19025.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
32 000 HUF
18
Balla Vilmos: A kávéforrás. Régi pesti kávéházak legendái. Multszázadbeli lokáltulajdonosok, törzsvendégek és egyéb hires alakok a márványasztalok körül. Nevezetes históriák a ködbesülyedt időkből. Elfelejtett pesti furcsaságok; eltűnt furcsa pestiek. Bp., 1927, Légrády, 240 p. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón dombornyomott Franck kávé-reklámmal, sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szárazbélyegzőkkel.