Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 357

19348.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19349.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19350.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19351.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19352.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19353.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p.
19354.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe. Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás. Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri. Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság. (Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.) Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.
19355.

Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe.
Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás.
Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri.
Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság.
(Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.)
Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19356.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF