Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
21636.
Bücher: Märchen
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Daudet, Alphonse: Egy gyermek története. Ifjúsági regény képekkel. Ford.: Csetényi Erzsi. Bp., 1920., Az Ifjusági Könyvkiadó, (Heller K. és Társa-ny.), 174+2 p.+3 t. A borító illusztrációja és az egészoldalas fekete-fehér illusztrációk Haranghy Jenő munkái. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Irredenta bélyegzéssel a címlapon: "Csonka Magyarország nem ország. Egész Magyarország mennyország."