Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 16

Vitéz Uzsoki Báró Szurmay Sándor: Vadászemlékek, horgászélmények. Vitéz József királyi herceg előszavával. Bp., 1937. Papírkötésben, keménytábla nélkül, kopottas állapotban.
20742.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

20743.

Honti Jenő: Bolyongások a természet birodalmában. Györgyfi György rajzaival.
A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés.
Vuray 0.

Rufpreis:
5 000 HUF

Elven, Hans (szerk.): Wir Jäger. Bearbeitet von Hans Elven. Düsseldorf, [1936]. Est-Est Verlag (Hesse & Becker Graphischer Grossbetrieb, Leipzig). 434 + [2] p. + 60 t. (kétoldalas táblákon vadászati felvételek). Első kiadás. A többszerzős vadászati tanulmánykötet a sportág szakkérdéseit járja körbe, a zoológiai anyagtól a kutyák és fegyverek témakörén át a vadgazdálkodás kérdéseiig. Oldalszámozáson belül számos szövegközti ábrával. Az első előzéken régi, német nyelvű tulajdonosi bejegyzés. Aranyozott, enyhén kopott kiadói félbőr kötésben, felül színes festésű lapszélekkel. Jó példány.
20744.

Elven, Hans (szerk.): Wir Jäger. Bearbeitet von Hans Elven.
Düsseldorf, [1936]. Est-Est Verlag (Hesse & Becker Graphischer Grossbetrieb, Leipzig). 434 + [2] p. + 60 t. (kétoldalas táblákon vadászati felvételek). Első kiadás.
A többszerzős vadászati tanulmánykötet a sportág szakkérdéseit járja körbe, a zoológiai anyagtól a kutyák és fegyverek témakörén át a vadgazdálkodás kérdéseiig. Oldalszámozáson belül számos szövegközti ábrával.
Az első előzéken régi, német nyelvű tulajdonosi bejegyzés.
Aranyozott, enyhén kopott kiadói félbőr kötésben, felül színes festésű lapszélekkel. Jó példány.

Rufpreis:
6 000 HUF

20745.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pátkai Imre, Dr.: Ragadozó madaraink    Bp., 1947. Nimród Kis Könyvtár (Független-nyomda). 186+(2) p./Nimród kis könyvtár/. Arajzokat, ábrákat és röpképeket Vertse Albert rajzolta.Fűzve, kiadói papírborítóban, minimális sérüléssel.
20746.

Rufpreis:
4 000 HUF

20747.

Rufpreis:
2 800 HUF

20748.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Zolnay László: Vadászatok a régi Magyarországon. Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval. Megjelent 3100 példányban.
20749.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Bencze Lajos - Dr. Dániel István: Vadászati alapismeretek (A vadászvizsga anyaga). 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20750.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovásznai Kováts István: A vadászat barátja. Bp., 1993, MAVAD. 1829-es kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
20751.

Rufpreis:
2 000 HUF

20752.

Rufpreis:
1 800 HUF

Soltész Béla: Pagony a Börzsöny szélén (vadásznapló). Bp., Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20753.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF