20651.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
St. Hilaire, Josephine von: Die wahre Kochkunst, oder: neuester geprüftes und vollständiges Pester Kochbuch. [A főzés igaz művészete, avagy a legújabb Pesti Szakácskönyv]. Bp., 1873, Eggenberger IV + 518 p. Fünftundzwanzigste mit den neuesten Kochrecepten vermehrte Auflage. Német nyelven. Egészvászon kötés, az eredeti papírborító felhasználásával, egy lap restaurált