20677.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület". Bp., Légrády Testvérek. Félvászon kötés, előzéklap hiányzik, viseltes állapotban.