Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3490220
21966
518
Faber György: A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben
3490227
21967
518
Ember János . Az apró emberek tudománya. Bp., 1902 Lampel (191 l.) Félvászon kötésben
3491562
21968
518
Anóka Eszter: Ostrom békében. + Üzenet. (Versek.) DEDIKÁLTAK! Bp., 1988-1990, Magvető - Tinódi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés.
3491783
21969
518
Kotzián Tamás - Tímár Judit: Olasz nyelvkönyv a gimnázium I. osztálya számára. Bp., 1979, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3491970
21970
518
Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp.,1939,Dante. Első kiadás. Illusztrált papírkötésben 147p. 3492099
21971
518
Esterházy Péter: Kis Magyar Pornográfia + Fuharosok. Bp., Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3492442
21972
518
Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp., 2001, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3492524
21973
518
Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
3382172
21974
518
500
Közlekedésgazdaságtan I-II. kötet. Kézirat. Szerk.: Dr. Kádas Kálmán. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
3383396
21975
518
2200
Deme László: Budapest díszvilágítása (1989-2009). A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Colorcom Media. Kiadói kartonált papírkötés, címoldalon tűzött névjegykártyákkal.
3468018
21976
518
2200
Michael Hendrich - Peter Lenz: Die Polizei im Einsatz. Eine Polizeichronik der anderen Art. Graz, 1997, Exekutiv. Színes karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
3468029
21977
518
2200
Martin Perscheid: Der dicke Perscheid. Die besten Cartoons. Oldenburg, 2008, Lappan. Fekete-fehér és színes karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF