21513.
Bücher: Andere Sprachen
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Il Parnasso Italiano continuato: L'Orlandi inamorato di Matteo Maria Boiardo; Le Rime di Michelagnolo Buonarroti; La Secchia Rapita di Alessandro Tassoni; il de Camerone di Giovanni Boccacio. Lipsia [Lipcse], 1833, Ernesto Fleischer, 1 (címkép) t. +2 (címlap) +XVI+296+2;+VI+36;+XXI+1+60;+LVI+260+6 p. Olasz nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, foxing foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.