Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 22

[Vanel, Claude]: La France Galante, ou Histoires Amoureuses de la Cour. Tome Premier. Nouvelle edition. Cologne, 1695, Pierre Marteau, 2+288 p. Francia nyelven. Kopott kartonált papírkötésben, kopott borítóval.
21502.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Burnet, Gilbert: Memoires pour servir a L'histoire de la Grande-Bretagne [...]. 1735. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
21503.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
21504.

Rufpreis:
6 000 HUF

Verne, Jules: Die Kinder des Kapitän Grant I-III. Wien und Leipzig, A. Hartleben's Verlag. [Egy kötetben.] Egészvászon kötés, viseltes állapotban.
21505.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Timur Vermes: Look Who's back. A szerző, Timur Vermes (1967-) író, újságíró által DEDIKÁLT példány! Translated from the German by Jamie Bulloch. London, 2014, Maclehose Press - Quercus. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
21506.

Rufpreis:
4 000 HUF

Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21507.

Rufpreis:
4 000 HUF

Guiffart A.: Travaux Maritimes Paris, 1911. O. Doin et fils,  X-358pp-XII Kiadói egészvászon kötésben
21508.

Rufpreis:
4 000 HUF

21509.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

21510.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Reinke, Anna: Schön Ellen. Stuttgart, Verlag von Emil Barth. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21511.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Breton, André: Nadja. 1964, Gallimard. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.
21512.

Rufpreis:
2 400 HUF

Il Parnasso Italiano continuato: L'Orlandi inamorato di Matteo Maria Boiardo; Le Rime di Michelagnolo Buonarroti; La Secchia Rapita di Alessandro Tassoni; il de Camerone di Giovanni Boccacio. Lipsia [Lipcse], 1833, Ernesto Fleischer, 1 (címkép) t. +2 (címlap) +XVI+296+2;+VI+36;+XXI+1+60;+LVI+260+6 p. Olasz nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, foxing foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
21513.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF