Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas fém díjérem, hátoldalán "Junior Korm. Négyes Bpest 1943. VI. 6. I." gravírozással + Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem, plombált, sérült "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF
31614.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "A HONFI HŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT" (61mm) T:VF,F, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
31615.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1845. "Sz. Kir. Pécs városa a kebelében 1845. aug. 11. egybegyült Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak - Keresve lel / Székesegyház" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF Hungary 1846. "Pécs welcomes the Hungarian Physicians and Naturalist on 11th of August 1845" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51mm) C:AU,XF
31616.

Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1845. "Sz. Kir. Pécs városa a kebelében 1845. aug. 11. egybegyült Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak - Keresve lel / Székesegyház" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF
Hungary 1846. "Pécs welcomes the Hungarian Physicians and Naturalist on 11th of August 1845" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51mm) C:AU,XF

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

31617.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Soproni Városszépítő Egyesület - 1869" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) + Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31618.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bogár Lívia (1957-) DN "Országos Igazságszolgáltatási Tanács - Juhász Andor Díj Ezüst Fokozata" ezüstözött bronz díjérem tokban (42,5mm) T:AU patina
31619.

Rufpreis:
2 000 HUF

31620.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) / Szabó Zoltán 1992. "Bakócz Tamás 1442-1521 / MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP39
31621.

Bognár György (1944-) / Szabó Zoltán 1992. "Bakócz Tamás 1442-1521 / MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo BP39

Rufpreis:
2 000 HUF

31622.

Bognár György (1944-) / Szepessy Tamás (1952-2007) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére 1849 okt.6. - 1999 - MÉE Gyöngyösi Csoport" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (Az aradi vértanúk sorozat záróérme) (70,5mm) T:AU
Adamo GS18 var.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös" kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo GS2
31623.

Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös" kétoldalas bronz emlékérem T:AU
Adamo GS2

Rufpreis:
2 000 HUF

31624.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a műszaki felsőoktatás Miskolc / Első professzoraink - Sályi I. - Borbély S. - Zorkóczy B." kétoldalas bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
31625.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF