Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31493.

Rufpreis:
2 000 HUF

1983. (DN) "75 éves a magyar aknamélyítés" kétoldalas, öntött bronz plakett (~66-67mm) T:AU
31494.

Rufpreis:
8 000 HUF

1984. "Hódmezővásárhely / Szeged Tourist" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
31495.

Rufpreis:
1 800 HUF

1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete 1884-1984 Budapest" kétoldalas fém emlékérem (43mm) + 1994. "AL-KO KOBER Kft. Budapest 1989-1994" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem kapszulában (43mm) + Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42mm) T:XF,VF, aranyozás teljesen lekopott, patina
31496.

Rufpreis:
1 800 HUF

1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31497.

Rufpreis:
2 000 HUF

1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért 1945-1985 / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) + Kovács Dezső (1921-2004) DN "Eredményes Propaganda Munkáért" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, kis ph., egyiknek ragasztónyom a hátoldalán
31498.

Rufpreis:
1 800 HUF

1985. "Budapesti Tavaszi Fesztivál" kétoldalas bronz emlékérem (80mm T:AU
31499.

Rufpreis:
2 400 HUF

1985. "Diósgyőri Munkás - 40 éve jelent meg az LKM és a DIGÉP dolgozóinak hetilapja 1945-1985" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (70x89mm) T:AU
31500.

Rufpreis:
1 800 HUF

31501.

Rufpreis:
2 400 HUF

1985. "Vágathajtási Konferencia Borsodi Szénbányák" egyoldalas, részben festett, öntött bronz plakett (81,5x123mm) T:XF
31502.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31503.

Rufpreis:
8 000 HUF

1986. "Szécsény újra város / Hazafias Népfront Honismereti Bizottsága 1334-1886" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31504.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF