1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF,VF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF,VF NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK 428
1941. "Magyar Délvidék visszafoglalása - Hunyadi János emlékére" kétoldalas Zn érdemérem mellszalag és fül nélkül (35,5mm) T:XF,VF, patina, kis oxidáció
1941. "Szondi tüzérek / Becsülettel szolgált a hazáért" bronz emlékérem füllel, névre szóló gravírozással. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (45mm) T:XF TP 246.