Militaria

Zahl der Lose: 116

Szovjetunió "Leszerelő sapka jelvényekkel és 3db felvarróval" T:UNC-AU Soviet Union "Cap with badges and 3 textil patches" C:UNC-AU
33838.

Szovjetunió "Leszerelő sapka jelvényekkel és 3db felvarróval" T:UNC-AU
Soviet Union "Cap with badges and 3 textil patches" C:UNC-AU

Rufpreis:
12 000 HUF

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) + "I. osztályú repülőgép-vezető jelvény" aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (66x29mm) T:AU egyiken patina Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) + "First class pilot badge" gilt, enamelled badge with screw back (66x29mm) C:AU, patina on one
33839.

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) + "I. osztályú repülőgép-vezető jelvény" aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (66x29mm) T:AU egyiken patina
Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) + "First class pilot badge" gilt, enamelled badge with screw back (66x29mm) C:AU, patina on one

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "Bolyai János Katonai Műszaki Főiskola" zománcozott állományjelvény műgyantás miniatűrrel, díszdobozban (41mm) T:AU
33840.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" bronz emlékplakett. Szign.: Garamkeszi János (1936-) (51x105mm) T:AU fo.
33841.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia - Hadműveleti Akadémiai jelvény" zománcozott fém sapkajelvény (46x33mm) T:XF
33842.

Rufpreis:
1 800 HUF

1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon
33843.

1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag
Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon

Rufpreis:
10 000 HUF

DN (~1940.) "Csapattiszti jelvény" aranyozott, zománcozott Cu kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:XF,VF sérült (hiányzó tű), kis zománchiba Hungary ND (~1940.) "Company Officer's Badge" gilt, enamelled Cu badge without makers mark (53x43mm) C:XF,VF damaged (missing pin), small enamel error Sallai 1/a.
33844.

DN (~1940.) "Csapattiszti jelvény" aranyozott, zománcozott Cu kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:XF,VF sérült (hiányzó tű), kis zománchiba
Hungary ND (~1940.) "Company Officer's Badge" gilt, enamelled Cu badge without makers mark (53x43mm) C:XF,VF damaged (missing pin), small enamel error
Sallai 1/a.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1970-1980 k. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF
33845.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF