33952.
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
1964. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés kifakult mellszalagon, miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU
NMK 599., 600.