33950.
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 800 HUF
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti, enyhén sérült tokban + 1978. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU,XF