Landkarten Zahl der Lose: 135
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3354808
18049
515
Maps
cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm 3355054
18050
515
900
Maps
cca 1913 Nyugat- és észak-európai országok térképei, 3 db, Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34x25 cm
3075036
18051
515
Maps
cca 1930 Budapest Esseg (Eszék) 44sz. autós térkép. Freytag és Berndt 104x75 cm
3354857
18052
515
900
Maps
7 db vegyes kerékpáros és camping térkép, többségében magyar 3354860
18053
515
Maps
6 db turista- és vízisport-térkép: Hortobágy Nemzeti Park, Dunakanyar, Balaton, Velencei-tó, stb.
3354876
18054
515
Maps
cca 1910 Belényes és Sulest katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé viseltes, foltos, 39x52 cm
3155350
18055
515
Maps
3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
3476275
18056
515
Maps
MALÉV Pocket-Atlas, Bp., Cartographia, ceruzás megjegyzésekkel, gerinc sérült, 40p
3478176
18057
515
Maps
1970 Jepco Avigation légiforgalmi / légifolyosó térképek, 2 db (Európa / Észak-Afrika), 43x114 cm 3476279
18058
515
Maps
1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 40,5×44 cm
3479694
18059
515
Maps
1938 Magyarország új északi határvidéke I. Nyugati és II. keleti rész, kétoldalas, Pesti Hírlap, hajtott, szakadt, 41x57 cm 3479680
18060
515
Maps
Budapest térképe, 1:25 000, kiadja: M. Kir. Térképészeti Intézet, szakadt, sérült, 74×90 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF