Landkarten

Zahl der Lose: 135

cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm
18049.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1913 Nyugat- és észak-európai országok térképei, 3 db, Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34x25 cm
18050.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18051.

Rufpreis:
4 000 HUF

7 db vegyes kerékpáros és camping térkép, többségében magyar
18052.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

6 db turista- és vízisport-térkép: Hortobágy Nemzeti Park, Dunakanyar, Balaton, Velencei-tó, stb.
18053.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Belényes és Sulest katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé viseltes, foltos, 39x52 cm
18054.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
18055.

Rufpreis:
1 200 HUF

MALÉV Pocket-Atlas, Bp., Cartographia, ceruzás megjegyzésekkel, gerinc sérült, 40p
18056.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970 Jepco Avigation légiforgalmi / légifolyosó térképek, 2 db (Európa / Észak-Afrika), 43x114 cm
18057.

Rufpreis:
2 400 HUF

1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 40,5×44 cm
18058.

Rufpreis:
6 000 HUF

1938 Magyarország új északi határvidéke I. Nyugati és II. keleti rész, kétoldalas, Pesti Hírlap, hajtott, szakadt, 41x57 cm
18059.

Rufpreis:
2 800 HUF

Budapest térképe, 1:25 000, kiadja: M. Kir. Térképészeti Intézet, szakadt, sérült, 74×90 cm
18060.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF