Landkarten

Zahl der Lose: 135

1888 Georg Mayr's specielle Reise- und Gerbirgs-Karte vom Lande Tyrol [...], München, vászontérkép, 72×72 cm
18036.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18037.

Rufpreis:
1 000 HUF

18039.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

18040.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

18041.

Rufpreis:
1 000 HUF

18042.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarország politikai térképe, 1 : 2.500.000, rajta az 1848/49-es forradalomra vonatkozó (későbbi) kézi jelölésekkel, kisebb lapszéli sérülésekkel, vágott, 29x38 cm
18043.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1922 A 895. évi besenyő támadás, kézzel rajzolt térkép, kissé viseltes állapotban, lapszéli sérülésekkel, 26,5x32,5 cm
18044.

Rufpreis:
1 000 HUF

18045.

Rufpreis:
6 000 HUF

1986 A KÖTIVIZIG vízminőségi atlasza, 42 térképpel
18046.

Rufpreis:
2 400 HUF

18047.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

18048.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF